Tijd | Spoor | Bestemmingen |
---|---|---|
05:59 |
2 |
Intercity (NS) naar 's‑Hertogenbosch Rheden Arnhem Centraal Nijmegen Oss |
06:18 |
2 |
Sprinter (NS) naar Wijchen Rheden Arnhem Centraal Elst Nijmegen |
06:20 |
1 |
Intercity (NS) naar Zwolle Zutphen Deventer Olst Wijhe |
06:37 |
2 |
Intercity (NS) naar 's‑Hertogenbosch Arnhem Centraal Nijmegen Oss |
06:44 |
1 |
Sprinter (NS) naar Zutphen Brummen |
06:48 |
2 |
Sprinter (NS) naar Wijchen Rheden Arnhem Centraal Elst Nijmegen |
06:53 |
1 |
Intercity (NS) naar Zwolle Zutphen Deventer Olst Wijhe |